Renk Seç

AZİM GARANTİ YATIRIM LOJ.İNŞ.NAK.TİC.LTD.ŞTİ. - Proje Hizmetleri

Proje Hizmetleri

Proje Hizmetleri

Samsun Proje Hizmetleri

Proje Taşımacılığı Hizmetleri

Ağırlığı ve/veya ölçüleri itibariyle standart araç ve ekipmanlar kullanılarak (Tır, Konteyner, vb..) taşınması mümkün olmayan gabari dışı yüklerin lojistiğinde özellikli nakliye, vinç, montaj gibi çözüm ve elleçleme gerektiren deniz yolu, kara yolu, hava yolu taşımacılığını kapsayan alanımızdır.
Sektörsel olarak özel elleçleme kriterleri olan, özel bir operandum gerektiren işler de Proje Kargo taşımacılığı altında takip ediliyor. (savunma sanayi yükleri, sondaj sahası lojistiği, kuru yük kiralama vb.).

Azim Garanti Nakliyat olarak hem yurt içi, hem uluslararası Proje Kargo taşımacılığında butik hizmet verdiğimiz alanlar:
Endüstriyel Projeler (Enerji, İnşaat, Makine)
Petrol & Gaz
Savunma Sanayi
Kuru Yük Kiralama
 

Proje Taşımacılığı için gerekli olan tüm nakliye elleçlemesi uzmanlığı ve yeterliliğine sahip olan Azim Garanti Lojistik Kargo Departmanı, yükleme kapsamının gerektirdiği tüm nakliye çözümlerini, henüz saha uygulamasına geçirilmeden önce detaylandırıyor.

Saha elleçlemesi (liman operasyonu, iç nakliye operasyonu, saha tahliye / montaj, vb.), çalışanlarımız tarafından ve hizmetin sunulduğu her noktada bizzat bulunma anlayışıyla takip ediliyor.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliyat,konteyner sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Bazı Referanslarımız